Як правильно написати оголошення про продаж для дощок (Авіто, OLX) і заробити на цьому (зразок, приклади)

5

Правильно написане оголошення для безкоштовних дощок (Авіто, OLX, Slando та ін) — це як “трійчатка” в медицині. Воно дозволяє безкоштовно, але при цьому ефективно залучати покупців для продажу практично будь-яких товарів і послуг, ідеально доповнює інші рекламні канали і не вимагає особливих навичок у написанні текстів. Це для замовників. А для копірайтерів це просто ще одна прибуткова ніша з величезним попитом, низьким порогом входу і малої конкуренцією. Я знаю фахівців, які працюють тільки в ній і чудово себе почувають.

Словом, якщо Ви хоч раз задавалися питанням про те, як написати текст рекламного оголошення для дощок типу Авіто, OLX, Kufar та ін. або просто хочете знайти нові замовлення і заробити, влаштовуйтеся зручніше. Розповім багато цікавого.

Особливості написання текстів оголошень для онлайн-дощок

Незважаючи на те, що різних дощок оголошень існують десятки, принципи у них одні й ті ж. Вам для вирішення завдання доступні три безкоштовних елемента:

 • Заголовок оголошення
 • Текст оголошення (без форматування)
 • Візуальний ряд (фотографії)
 • Є ще один прихований секретний елемент, що ASCII-коди, які можуть або здорово посилити Ваше оголошення, або споганити його вкінець. Про них я розповім трохи нижче.

  Незважаючи на обмеженість доступних інструментів, на практиці їх більш ніж достатньо для вирішення поставленого завдання. На зорі кар’єри мені довелося з одним клієнтом через Авіто продавати бензовози, вартістю 2 млн. рублів. І приходили заявки. Тоді мені це взагалі здавалося чимось неймовірним.

  Використання платних підсилювачів при написанні

  Кожна дошка, неважливо, Avito або OLX, — це комерційна система, головне завдання якої — заробляти гроші. Тому крім безкоштовних інструментів Вам доступні платні: підйом в пошуку, спеціальне розміщення в промо-блоках, виділення заголовка іншим кольором і т. д. Всі ці підсилювачі забезпечують більше переглядів, але жоден з них не зробить Ваше оголошення більш ефективним і переконливим. Це цілком і повністю Ваша задача.

  У цій статті я покажу, як правильно написати оголошення, щоб Вам довіряли і з більшою охотою відгукувалися на Вашу пропозицію про продаж. Причому неважливо, що Ви продаєте: бензовози, нерухомість, дитячі підгузники, послуги аніматора або старий бабусин рояль. Принципи скрізь одні й ті ж. Втім, є і змінні, які обов’язково потрібно брати до уваги. Про них ми зараз і поговоримо.

  Важливі змінні при написанні оголошення

  Перша і головна змінна, про яку треба постійно пам’ятати — це аудиторія, і сегмент (B2B, B2C), на які Ви орієнтуєтеся. На дошках аудиторія дуже різношерста. І перш ніж писати текст, потрібно чітко уявляти собі, хто Ваш покупець. Давайте на прикладі. Ви продаєте парники з біоволокна. В одному випадку оптом, в іншому — в роздріб. У першому випадку Ваші покупці — юридичні особи, у другому — дачники.

  Незважаючи на те, що продукт за фактом у Вас один і той же, оголошення будуть докорінно відрізнятися. Просто тому що інтереси аудиторії різні. Дачникам цікавий корисний ефект, а оптовикам — економічна вигода від перепродажу. Ось чому до початку написання тексту дайте відповідь на два простих питання: хто у Вас купує, і що цих людей цікавить в першу чергу.

  Друга важлива змінна — це конкуренція. Ваше оголошення доведеться конкурувати з десятками і навіть сотнями аналогічних пропозицій. Ця змінна залежить від сегмента, ніші, аудиторії та регіону (якщо він актуальний). Подивіться, що пропонують конкуренти і випишіть собі тезово їх основні умови, ціни і сильні сторони. Так Вам виділитися буде набагато простіше.

  Мотиви покупців

  Відвідувачі дошок оголошень — це не випадкова аудиторія. Це люди, які шукають конкретні товари та послуги. Вони в пошуках найбільш вигідної угоди. Вони порівнюють пропозиції. І тут важливо розуміти, що кожна деталь має значення. Наприклад, подивіться на тексти двох оголошень.

  Приклад тексту оголошення на Авіто (зразок №1)

  Оголошення без важливої деталі.

  Приклад тексту оголошення на Авіто (зразок №2)

  Оголошення з важливою деталлю.

  Вони ідентичні з тією лише різницею, що в одному розкрито на одну ключову деталь більше. А тепер оцініть своє сприйняття. Суб’єктивно. Який із зразків написаних оголошень чіпляє Вас більше?

  І ще один важливий момент. Коли потенційний клієнт заходить на сторінку Вашого оголошення, переглядає його, то в його голові виникає одна цікава реакція. По суті, його мозок посилає один з двох сигналів: “вірю автору оголошення” або “не вірю”.

  У маркетингу іноді використовується поняття “мозок рептилії”. Ні, я не порівнюю людей з плазунами. Просто у рептилій загострене почуття небезпеки. Як тільки це почуття виникає — рептилія тікає. У людей все складніше, але принцип той же. Якщо людина відчуває підступ — він йде, щоб не ризикувати. Або обирає іншого продавця, оголошення якого не викликає сигнал небезпеки. Чи написано простіше і зрозуміліше.

  Ця реакція суто емоційна, тому якщо Ви попросіть представників цільової аудиторії пояснити її, вони, швидше за все, скажуть, що не можуть зробити це. Просто відчувають, що щось не те. І тут ми приходимо до простого правила.

  “Не намагайтеся обдурити покупця. Люди відчувають фальш. Справедливо і зворотне: чесність обеззброює і підкуповує”.

  Як правильно писати оголошення для дощок типу Avito і OLX

  Переходимо до найцікавішого і будемо писати текст оголошення. При цьому пам’ятаємо, що пишемо ми завжди на мові покупця, словами, які йому зрозумілі. Наприклад, якщо Ви продаєте потужний ноутбук професійного програміста, мова буде одна. Якщо домашній ноутбук аудиторії простіше — то мова буде іншим. Просто пам’ятайте про це на всіх етапах розробки оголошення.

  1. Пишемо заголовок оголошення

  От за що я люблю копірайтинг, так це за те, що багато технології працюють незалежно від носія інформації. Так і тут, для написання заголовків ідеально працює перевірена формула 4U, про яку я вже написав докладний посібник.

  Якщо Ви придивитеся до більшості текстів конкурентів, то побачите, що вони примітивні і зводяться до банального “продам сукню” або “продам ноутбук (характеристики). А між тим саме за заголовком картинці і ціною покупці вибирають оголошення для більш детального перегляду. Іншими словами, тут ми бачимо ту саму воронку продажів, по якій потрібно провести потенційних покупців. Завдання тандему «заголовок + картинка» зацікавити настільки, щоб людина почала читати оголошення. Ні більше, ні менше.

  Ефективність роботи на даному етапі можна відстежувати за кількістю переглядів. На жаль, на більшості дощок оголошень це один з небагатьох показників зворотного зв’язку (крім дзвінків і повідомлень, які можна використовувати.

  Отже, використовуючи формулу 4U (в російській варіанті ПУПС), Ваш заголовок повинен в ідеалі містити чотири ключові елементи.

  • Прицільність. Заголовок повинен відразу конкретно говорити, що Ви пропонуєте на зрозумілій людині мовою.
  • Унікальність (він повинен відрізнятися від конкурентів хоча б однією якоюсь деталлю).
  • Корисність. Заголовок повинен нести якусь вигоду (якщо вона актуальна для Вашої пропозиції).
  • Терміновість. Ви можете використовувати тимчасові рамки або дедлайн, щоб викликати ще більший інтерес.

  Візьмемо приклади оголошень для продажу сукні (зразки №1 і 2). Якщо сумісний всі чотири елемента формули 4U, то отримаємо наступний заголовок.

  Сукня Reiss (2016 року, не надевалось), 12 000 руб. з доставкою по Москві в день покупки.

  В даному випадку у нас присутні всі чотири елемента:

  • Прицільність. У нас фігурує назва бренду і рік колекції. Плюс, заголовок доповнює наочне зображення. Так покупець відразу бачить, що знайшов саме те, що шукав.
  • Унікальність. Інших настільки докладних заголовків немає, плюс у нас є деталь про те, що сукня не надевалось, яка в нашому випадку також є одним з головних переваг.
  • Корисність. За цей елемент формули у нас відповідають відразу два елемента. Те, що сукня не надевалось і те, що його можу доставити по Москві в день покупки.
  • Терміновість. Тут два чинники: основний і другорядний. Основний — це терміни доставки. Другорядний — дата виготовлення сукні. З допомогою терміновості ми робимо заголовок максимально сильним.

  Як бачите, нічого складного в цьому немає. Ми просто використовуємо при написанні заголовка здоровий глузд. Ми говоримо про те, що цікавить людину, і чіпляємо його текстом і супутнім зображенням.

  Зверніть увагу: на деяких дошках може бути обмеження по кількості символів в заголовку. У таких випадках включайте в нього тільки головне і прибирайте зайве.

  Наприклад, часто можна опустити слова типу “продаю”. Логічно, що якщо Ви показуєте товар і називаєте ціну, то Ви його продаєте. Трохи нижче я наведу ще кілька прикладів.

  2. Пишемо тіла текст оголошення

  Для написання тексту оголошення є кілька підходів. Який з них вибрати — залежить від ситуації. Я завжди рекомендую почати з першого (універсального), а решта підключати по мірі необхідності для тестування або в ситуаціях, коли універсальний варіант не спрацьовує (приблизно 5-10% випадків).

  Підхід №1 (нейтральний, універсальний)

  Суть цього підходу у використанні принципу перевернутої піраміди. Ви коротко і послідовно даєте читачеві ту інформацію, яка йому потрібна для прийняття рішення: від найважливішої до другорядної. Тут є всього два простих і, як це ні парадоксально, взаємовиключні правила.

  Правило №1: все, що не має відношення до продажу — прибираємо. Сюди відноситься вода, абстракції та інший смисловий сміття, який нічого не повідомляє покупцеві (детальніше — тут).
  Правило №2: чим більше Ви пишете, тим швидше продаєте. Знову ж, із застереженням, що говорите тільки потрібні речі, деталі, які мають безпосереднє відношення до продажу.

  В цьому підході, як правило, не використовується модель AIDA, тому що послідовність сприйняття інформації трохи інша. Справа в тому, що коли людина читає текст оголошення, його увагу привернув заголовок, і покупець спочатку зацікавлений у товарі. Тепер він просто дивиться, у кого цей товар можна купити. За етап прийняття рішення у Вас відповідає фактична інформація, ну і замикає всі заклик. Іншими словами, АЇДА при продажу присутня, але на більш високому рівні.

  Наочний приклад (зразок) оголошення про продаж авто з життя

  Свою першу машину я продавав через оголошення, використовуючи саме цей підхід. І продав за 10 хвилин. За середньою ринковою ціною. Тобто через 10 хвилин подзвонив покупець, через півгодини ми з ним зустрілися, подивилися машину і домовилися про угоду. Далі — справа техніки (зняття з обліку та переоформлення). Це при тому, що аналогічних машин за такою ж, або навіть нижчою ціною було близько 20-ти на тій же дошці. І ось який текст оголошення я написав. Просто перерахував факти.

  • Разом з машиною віддаю:
   • Комплект майже нової зимової гуми (Hankook)
   • Нову магнітолу (Pioneer)
   • Оригінальний домкрат
   • Новий акумулятор (Varta, 75 А/год).
   • Чохли на сидіннях.
  • Повністю замінив передню і задню підвіску.
  • Провів профілактику паливної системи, замінив всі рідини, ремінь ГРМ.
  • Машина сама пройшла техогляд в цьому році. Будь-яке Ваше СТО вітається — для підтвердження.
  • Возив дитину, тому всі несправності відразу усував, заправляв тільки 95-й бензин.
  • Вся електрика працює (повна діагностика 2 міс. тому).
  • Є подряпина на багажнику (до грунтовки) і не працює 3-я швидкість печі.
  • Продаю, тому що купую нову машину, побільше.

  Відповім на будь які питання по телефону. Телефонуйте з 10 до 22.00.

  Було в цьому тексті написано щось надприродне або геніальне? Немає. Була в ньому якась маніпуляція? Теж немає. Я просто чесно перерахував все, що цікавить покупця в першу чергу, і що відрізняло мою машину від інших. Всі.

  Єдина проблема, яку я використовував, — це розкриття таких деталей, щоб створити враження педантичного і скрупульозного господаря автомобіля, який відразу ремонтує будь-які несправності. Більш того, готовність перевірити машину на будь-якому СТО і розкриття недоліків вселяє ще більшу впевненість у чистоті продавця і безпеки операції. Плюс, був написаний відповідь на головне питання: причина продажу.

  Так, підхід примітивний і простий. Але він ефективний, тому що викликає довіру.

  Підхід №2: формула ОДП

  В одній з попередніх статей я вже писав про формулою ОДП. Вона добре працює для юросіб, які масово продають якісь товари через оголошення на дошках. Суть її в тому, що Ви пишете текст оголошення по шаблону:

 • Оффер (щось дуже приваблива)
 • Дедлайн (обмеження)
 • Заклик до дії
 • Давайте розглянемо приклад тексту, скажімо, для продажу маркера. Звичайного маркера для білої дошки. Для простоти і наочності я залишу в оголошенні тільки елементи формули. Подивіться зразок.

  При купівлі 2-х маркерів:

  • третій маркер — в подарунок
  • дисконтна карта на весь асортимент товарів магазину
  • пере губка для дошки в подарунок (оффер)

  В акції беруть участь лише 2000 маркерів (не рахуючи подарункові). (дедлайн)

  Телефонуйте і замовляйте! (заклик)

  До цієї формули бажано додати опис товару (до або після оффера).

  Підхід №3: WHY-формула

  Цей підхід добре працює, якщо потрібно написати оголошення про продаж послуг. Специфіка таких оголошень в тому, що спочатку Вам потрібно продати майстри, і тільки потім — його послугу. WHY-формула (про неї я докладно писав тут) чудово справляється з першим завданням.

  Давайте розглянемо конкретний приклад. Припустимо, Вам потрібно продати послугу покриття ванни емаллю. Ви використовуйте WHY-формулу в самому початку тексту оголошення, щоб викликати довіру і встановити емоційний зв’язок з читачем, після чого продаєте саму послугу.

  Я вірю в те, що відновлена ванна повинна бути довговічною і безпечною. Більше того, я твердо переконаний, що майстер, який відновлює ванну, повинен нести відповідальність за свою роботу і виконувати її якісно, як для себе. Без виправдань.

  Тому роботу я виконую завжди сам і використовую тільки перевірену емаль Реафлекс-50 (Tikkurila). Я наношу не менше 6 шарів (хоча потрібно 3-4), щоб гарантувати міцність і довговічність емалі на 10-15 років.

  У мене немає ні менеджерів, ні сайту, ні відділу продажів, а значить немає і витрат на їх утримання. Тому ціни нижче, ніж у великих компаній. Само собою, я укладаю з Вами договір, в якому прописана гарантія і видаю касовий чек.

  Зателефонуйте, і я розповім вам про реставрації ванн те, що не розкажуть інші майстри.

  У цьому прикладі ми немов переплітаємо переваги з WHY-формулою і викликаємо розташування до майстра. Це дуже важливий момент, тому що багато клієнтів бояться помилитися, і хочуть бути впевнені, що роблять правильний вибір. Детальніше про сприйнятті я написав в статті про розум і почуття. Беріть на зразок озброєння. Він поки не побитий і добре працює.

  3. Підбираємо наочні зображення

  Один з головних елементів. Так, так, не дивуйтеся. Незважаючи на те, що я копірайтер, я твердо переконаний, що зображення грають в оголошеннях часом навіть більшу роль, ніж текст.

  Справа в тому, що велика частина людей — візуали. А значить основну сприймають інформацію візуально. Чим більше зображень (якісних зображень — це важливо) Ви показуєте, тим вище шанси швидше продати товар.

  Це не означає, що Вам треба швидше бігти купувати професійну камеру і налаштовувати професійний світло (софтбокси, спалахи і всі справи). Звичайно, немає. Але подбайте, щоб Ваші фотографії мали нормальну чіткість і були зняті при гарному природному або штучному освітленні. Більш того, подбайте про те, щоб фотографії розкривали цікавлять аспекти товару.

  Наприклад, якщо Ви написали оголошення про продаж автомобіля, то зробіть фото з усіх боків, усередині салону, стану під капотом, стану під днищем. Так Ви показуєте, що Вам нема чого приховувати, і це викликає довіру. Або інший приклад. Вам потрібно написати оголошення про продаж квартири. У такому разі зробіть якомога більше різнопланових фотографій кімнат, кухні, сан.вузла, виду з вікон, якості ремонту, комунікацій, під’їзду (якщо ці фото не компрометують квартиру, зрозуміло). Чим більше Ви показуєте, тим більше заявок отримуєте в результаті.

  Хитрощі при написанні оголошень для дощок Avito, OLX та ін.

  Як і в будь-якій сфері, в текстах оголошень для рекламних дощок є свої хитрощі, про які багато хто не знають. Ці хитрощі можуть здорово виділити Ваше оголошення на тлі навколишніх і забезпечити більше (або збільшити швидкість) продажів, або зіпсувати оголошення в кінець. Другий варіант на практиці буває частіше, тому що люди часто виходять за рамки здорового глузду і заходи. Особливо це стосується першої хитрощі.

  Хитрість №1: псевдографіка (ASCII) в оголошеннях

  На більшості дощок Вам недоступні ні HTML-коди, ні інструменти форматування. Тільки голий текст, і все. Але найчастіше ці обмеження не поширюються на копіювання і вставку. Іншими словами, ніщо не заважає Вам відкрити таблицю ASCII символами (так званої псевдографикой) і доповнити арсенал інструментами для розстановки акцентів. Можна навіть малювати. Наприклад, ось метелик, намальована символами прямо в тексті оголошення.

  Метелик, намальована символами ASCII-арт).

  Але, повторюся, багато людей, отримуючи доступ до символів псевдографіки, перегинають палицю, перетворюючи оголошення в неподобство. Також псевдографику може зруйнувати адаптивна верстка. З іншого боку, якщо Ви помірно використовуєте ASCII-символи для поділу блоків тексту і розстановки акцентів, вони будуть грати Вам на руку.

  Подивіться приклад (на деяких телефонах може відображатися правильно тільки в горизонтальному положенні).

  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
  ▓▒▓▒▓▒ ПРИКЛАД ВИДІЛЕННЯ ТЕКСТУ ▓▒▓▒▓▒
  ▒▓▒▓▒▓ ОГОЛОШЕННЯ (c ASCII) ▒▓▒▓▒▓

  Аналогічно можна використовувати буллеты для перерахування вигод (це особливо зручно, коли в тексті оголошення можна просто так вставити ненумерованний список):

  ▓ Безкоштовна доставка
  ▒ Міксер в подарунок
  ▓ Карта лояльного покупця зі знижкою 5%
  ▒ Чашечка кави
  ▓ Прогулянка на самокатах

  Але пам’ятайте, що з креативом, так само як і з гумором краще бути обережним. Далеко не всі це можуть зрозуміти і оцінити. Зрештою, Ваше завдання — продавати, а не розважати.

  Хитрість №2: «нескінченне» оголошення

  У деяких дошках є неприємна річ. Під Вашим оголошенням показуються тексти Ваших конкурентів. Для користувача це, може, й добре (хоча як подивитися), а от для Вас — погано, особливо якщо у конкурента більш привабливий заголовок. Покупець може легко зісковзнути поглядом на нього і піти з Вашого рекламного послання.

  Щоб цього уникнути можна використовувати дуже просту техніку. Після призову вставте пустих символів (наприклад, з псевдографіки). По одному на кожному новому рядку. Так довжина текстового блоку розшириться, і оголошення конкурентів підуть далеко вниз, за екран. Можна використовувати і порожні рядки, але деякі дошки їх обрізають.

  Увага: цей прийом не працює для дощок, в яких блок зображень йде під текстом.

  Хитрість №3: додаткові фотографії

  Фотографії в основному використовують тільки за призначенням. Однак це також бездонне джерело конкурентних переваг. Наприклад, якщо у Вас є сертифікати або дипломи, їх можна показати у фотографіях. Якщо Ви надаєте послуги, покажіть на фотографіях себе, сам процес. Це викликає довіру. Якщо у Вас великий павільйон, покажіть на фото асортимент. Це також зіграє Вам на руку. Словом, фотографії — це розділ не тільки для товару, а для будь-якої графічної інформації, яку Ви можете використовувати для продажу.

  Важливо: зверніть увагу, що на деяких дошках оголошень можуть бути правила, які забороняють публікацію тих чи інших візуальних елементів. Тому завжди читайте правила користування сервісом, щоб не було непорозуміння.

  Як копірайтеру заробити на оголошеннях для Авіто

  Писати оголошення для дощок типу Авіто — це справжній Клондайк для початківця копірайтера. Кожен день мільйони людей і сотні тисяч організацій щось продають. Отже, якщо Ви йому в цьому допоможете, то для них є сенс Вам заплатити. По суті, схема тут дуже проста: люди платять гроші за те, що Ви приносите їм гроші. І до тих пір, поки Ви приносите більше, ніж Вам платять, Ваші послуги затребувані.

  Інше питання, як знайти клієнтів і переконати їх з Вами співпрацювати. Тут також в принципі немає нічого складного. Є два шляхи: активний і пасивний. Про них я докладно писав у цій статті.

  Якщо коротко, то Ваша система продажів виглядає так.

  1
  Активна система: Ви спочатку шукаєте потенційних клієнтів — юридичних осіб, або фізосіб, які масово щось продають. Ви аналізуєте їх оголошення про продаж (перегляди, якість і інформативність тексту), дзвоните їм і пропонуєте поліпшити ситуацію за рахунок своїх знань і навичок. У цьому місці вони, як правило, відмовляються, тому Ви обробляєте заперечення і пропонуєте парі (виклик). Ви робите одне оголошення безкоштовно, і якщо він працює краще, ніж поточний варіант, то його клієнт оплачує і працює з Вами на постоянку. Якщо ні, то клієнт нічого не втрачає. У такій ситуації навіть якщо клієнт зливається, Ви просто поповнюєте портфоліо і звертаєтеся до іншому клієнту. Іноді клієнти погоджуються відразу, якщо в ході розмови Ви зумієте їх переконати. Як варіант, можна посилити систему комерційною пропозицією.
  2
  Пасивна система: Ви використовуєте знання та навички і продаєте свої послуги через оголошення. По суті, Ваші рекламні тексти стають наочної демонстрації Ваших компетенцій, і якщо все зроблено правильно, то Ви отримуєте замовлення. Систему можна посилити, створивши персональний сайт, детально розписавши послугу, розмістивши портфоліо і час від часу публікуючи на блозі статті про те, як правильно писати текст оголошення для розміщення на дошках типу Авіто. З наочними прикладами з практики, зрозуміло.

  Як бачите, обидві системи досить прості, єдине, що вони обидві вимагають час на реалізацію. Але й окупаються з лишком. Наприклад, якщо Ви пишете у день 10 оголошень за 300 рублів кожна, і працюєте 20 днів у місяці, то Ваш дохід становить близько 3000 рублів в день або 60 000 рублів на місяць, що досить непогано. Особливо для початківця копірайтера. Більш того, з часом у Вас з’являються зразки найбільш ефективних оголошень, а значить сумарна їх кількість у день зростає в 1,5-2 рази. Разом з ним — і прибуток.

  Але і це ще не все. По мірі зростання клієнтської бази та налагодження бізнес-процесів, Ви збільшуєте вартість. Наприклад, я зараз за набір з 4-х оголошень виставляю ціну близько 10 000 рублів. І купують. Хоча це навіть не основне моє напрямок роботи.

  Вам на руку ще грає і той факт, що дощок існує величезна безліч, причому як глобальних (типу Авіто, OLX), так і локальних, наприклад, місцевих для кожного міста. Плюс, є нішеві. І на кожній з них є Ваші потенційні клієнти. Ваше завдання — домовитися з ними про співпрацю. І все.

  Резюме

  Сьогодні ми розглянули, як правильно писати тексти оголошень для рекламних дощок. З прикладами (зразками) і докладним поясненням механіки їх роботи. Стаття вийшла досить важка, і я сподіваюся, що Ви знайшли для себе багато корисних моментів. Ми також розглянули, як заробляти на створенні оголошень, якщо Ви копірайтер. Все інше — тільки за Вами. Само собою, якщо у Вас виникнуть питання задавайте їх у коментарях. Я завжди поруч і допоможу чим зможу.

  Пробуйте, у Вас все вийде!

  Щиро Ваш, Данило Шардаков.

  [Відео] Прийом копірайтингу: даний замість майбутнього
  20 ударних прийомів роботи з текстами, копірайтинг, які я використовую для вирішення завдань

  Вам сподобаються

  Що таке LSI копірайтинг, тексти та запити: простими…

  Як написати лист подяки: зразок, шаблон…

  Основи HTML для копірайтера, або навіщо копірайтеру…

  Конкурентні переваги компанії: види, як знайти…