Як написати текст визнання в любові, який «бє точно в ціль

5

У світлі прийдешнього свята всіх закоханих, сьогоднішня стаття буде не зовсім звичайною. День Святого Валентина накладає свій відбиток на багатьох людей, і не важливо, копірайтер це, тесляр, дипломат або програміст. Отже, сьогодні ми розглянемо, як написати текст визнання в любові, який «б’є точно в ціль.

Те, що ми будемо створювати текст визнання в любові, зовсім не означає, що кінцева форма нашого твору буде виглядати як набір символів. Це може бути текст листи, записки або валентинки, або текст промови.

Головне, на чому варто зробити одразу акцент: універсальних варіантів тексту визнання не існує. Немає такої панацеї, яка буде безвідмовно працювати у всіх випадках. Тому, якщо Ви вирішили написати по-справжньому варте визнання, будьте готові до того, що шаблонів у Вас не буде. Втім, є деякі елементи, які можна використовувати постійно, але про це трохи пізніше.

Створюючи текст визнання в любові, ми будемо використовувати секрети копірайтингу для отримання максимальної віддачі. Адже, зверніть увагу, принципи тут ті ж самі: ви створюєте текст, який повинен виконати поставлене перед ним завдання: донести Ваші почуття до об’єкта симпатії (цільової аудиторії, нехай і складається з однієї людини) найефективнішим чином і, по можливості, викликати хоча б зачатки почуття взаємності.

Щоб це відбулося, мало просто написати хороший текст визнання в любові. Потрібно справити враження. Сильне враження. І тоді справи підуть набагато простіше. Втім, ми захопилися, давайте перейдемо відразу до справи.

Текст визнання в любові, крок 1: збір і обробка даних

Перш ніж створювати текст для своєї аудиторії, потрібно цю аудиторію вивчити. І текст визнання в любові в цьому відношенні не стане винятком. Кожна людина унікальна, у кожної людини є свої симпатії, антипатії і цінності. І саме ними, здебільшого, буде визначатися реакція на Ваш текст.

Щоб було наочніше, випишіть на аркуш паперу все, що Вам відомо про людину, для якої Ви будете створювати свій романтичний шедевр. Якщо інформації недостатньо, задійте всі можливі канали для її отримання.

Всі отримані дані для зручності структуруйте наступним чином:

 • Любить
 • Не любить
 • Інше
 • Це робиться для пошуку найбільш оптимального підходу до людини і виключення можливих помилок. Наприклад, є дівчата, яким подобається, коли з ними сюсюкають і заграють, називаючи лапочка і бусечками. Але в той же час є дівчата, у яких такий підхід викликає блювотні пориви. Тому попередній збір інформації – дуже важливий крок, який не можна пропускати.

  Те ж саме і з юнаками. Якщо юнак не видався комплекцією, то називати його м’язистим гігантом, скелею і Атлантом скидається більше на блюзнірство, ніж на визнання в любові. Я, звичайно, перебільшую, але найчастіше непорозуміння і комплекси «Що ж я ляпнув(а)?!» і «Боже! Що я несу?!» виникають саме у разі пропуску першого кроку.

  Текст визнання в любові, крок 2: вибір підходу

  Тепер, коли у вашому розпорядженні є вся необхідна інформація, саме час обрати підхід і почати писати. Для цього беремо все те, що Ви помістили в категорію «Любить».

  Невеликий нюанс:

  Іноді бувають випадки, коли доцільніше використовувати те, що людина, навпаки, не любить. Уявіть ситуацію: ви хочете освідчитися чоловікові, у якого від шанувальників (або прихильниць) немає відбою, і всі поголовно завалюють його своїми зізнаннями. У такому разі перераховувати гідності марно, оскільки всі Ваші епітети загубляться в бурхливому потоці захоплених зізнань конкурентів.

  Підхід до написання вибирається виходячи з пристрастей об’єкта Ваших симпатій. Наприклад, якщо любить літературу, то передавати свої почуття краще класичним способом, якщо ж пристрастю є містика, то спрямованість буде містична. Аналогічно проводимо паралелі для всіх напрямків, яких в даному випадку може бути незліченна безліч.

  Створюючи текст визнання в любові, особливу увагу варто приділити інформації в групі «не любить». Якщо, наприклад, Ваша пасія терпіти не може ніжності, не використовуйте їх, які б почуття Вас не переповнювали.

  Текст визнання в любові, крок 3: процес написання

  Варіантів того, як можна написати текст визнання в любові існує нескінченна безліч. Ми можете писати м’яко, можете писати різко, можете писати наполегливо, прямо і здалеку – як завгодно. Все залежить від ситуації, і давати конкретні поради в такому випадку неможливо.

  Однак є ряд моментів, який, в принципі, однаковий для всіх людей. Ці моменти закладені в людській природі і незмінні.

  Так, наприклад, якщо Ви пишете текст для чоловіка, то пам’ятайте, що у чоловіків сильно розвинене его, почуття власної гідності і відчуття власної значущості. І виділяючи їх або, навпаки, розбиваючи в пух і прах, ви маєте дуже високий шанс зробити сильний вплив.

  У разі якщо текст Вашого визнання адресований жінці, то природа жінок така, що їм треба відчувати себе єдиною, неповторною, бажаною. Підкресліть це унікальним чином, покажіть ту унікальність, яка властива лише їй, і Ви не прогадаєте. До речі, багато емансиповані представниці слабкої статі також як і чоловіки зациклені на власній значущості.

  Отже, припустимо, Ви знаєте, що любить Ваш об’єкт обожнювання, що не любить, знаєте, в якому ключі будете писати і з якою інтонацією, але думки вперто не лізуть в голову, слова не з’єднуються один з одним, і Ви сидите перед порожнім аркушем паперу, не знаючи, з чого почати… Що можна зробити в такому випадку:

  1. Пошукайте опубліковану любовну переписку знаменитих особистостей. Ідеально жоден лист Вам не підійде, але, можливо, Ви зможете використовувати деякі конструкції.

  2. Спробуйте написати цей лист так, як Ви б описували об’єкт Вашої симпатії самому собі. Що Вас приваблює в цій людині? Чому Ви обрали саме його? Перед собою бути відвертим простіше всього.

  3. Проникніться тим ключем, в якому Ви пишете. Так, наприклад, якщо Ваша пасія захоплюється гаджетами і новинками техніки, придумайте оригінальні порівняння Ваших почуттів з плодами технічного прогресу, не забуваючи при цьому, що ключова фігура в цих порівняннях – Ваша пасія.

  4. Напишіть листа настільки просто, наскільки це тільки можливо, але не обмежуючись банальним «Я тебе люблю». Напишіть ще пару рядків, опишіть, що викликає у Вас ці почуття, і такий лист не залишить зайвих питань.

  Текст визнання в любові, крок 4: ретуш

  Після того, як лист написано, саме час переходити до фінішної обробки. По-перше, переконайтеся, щоб Ваш текст визнання в любові не містить помилок (якщо тільки вони не передбачаються стилем Вашого написання, наприклад, якщо Ви пишете лист визнання, повне помилок, свого викладача російської мови, роблячи акцент на те, що Ви без нього пропадете в прірви граматичної безодні).

  Далі, для ретуші зійде вся та інформація, яку Ви помістили в групу «Інше». Цей варіант носить вибірковий характер і дозволяє додати в лист здоровий колорит і гумор. У випадку якщо Ви використовуєте гумор, слід виявляти велику обережність і вдаватися до нього, тільки якщо Ви впевнені, що адресат зрозуміє Вашу жарт.

  Резюме: якщо Ви створюєте текст визнання в любові, пам’ятайте, що він повинен бути унікальним і нешаблонним. Висловлюючи свої почуття, опишіть, що у Вас їх викликає. Ні на секунду не забувайте, що Ви створюєте текст для об’єкта своїх симпатій так, як йому це подобається, і пишете про те, що його цікавить. Вірте в себе і силу свого натхнення, і Ваш текст, безумовно, потрапить точно в ціль, викликаючи відповідні почуття.

  Мотивація в копірайтинг: як змусити себе працювати, і які джерела мотивації існують
  Прихований і вірусний маркетинг: приклади, або як створити медиавирус

  Вам сподобаються

  Як фрілансеру (копірайтеру) зробити портфоліо з нуля…

  Як написати забійний вайтпейпер (офіційний документ) для ICO і…

  Як я працюю з клієнтами: пошук, переговори, оплата…

  Хто був моїм вчителем, і 10 найважливіших уроків, які…