Простий спосіб підвищити продажу: продавати себе, а не галузь

4

Все-таки, я обожнюю копірайтинг! Причому найбільше, коли бачу контраст і результат, виражені в цифрах. Здавалося б, два тексти, приблизно однакові за змістом, але різні по позиціонуванню… Вони відрізняються по конверсії майже в 5 разів! В 5 разів більше прибутку дає вдале позиціонування! Чудово!

Про що це я? Сьогодні вам дуже поталанило. Мене просто переповнює стан “цуценячого захоплення”, і я збираюся поділитися з вами одним дуже потужним і, в той же час, дуже простим способом підвищити продажу, який багато хто, чому-то, скидають з рахунків. Полягає цей метод у продажу себе, а не галузі.

На жаль, я не зможу показати вам тексти, на яких я проводив експеримент, через те, що не маю на це права. Тим не менш, ми розберемо принцип роботи цього нехитрого способу схожих на прикладах, які я приготував спеціально для цієї статті, а в кінці подивимося тематичне відео. Готові? Тоді поїхали!

Секретний спосіб підвищити продажу: принцип роботи

Існує два підходи до продажу товарів і послуг. Один підхід — як у всіх, другий — ефективний. Примітно, що більшість використовує саме перший підхід. Чому? Невідомо. Напевно, тому що більшості людей властиво наслідування. Подивилися як у конкурента — і зробили так само. Ось, молодці!

А тепер серйозно.

Підхід №1. Продаж галузі (продаж товарів і послуг в принципі)
Підхід №2. Продаж себе (саме своїх товарів і послуг)

Здавалося б, і там, і там продаються одні і ті ж товари, але, насправді, між цими двома підходами є величезна різниця.

Давайте розглянемо на прикладах. Припустимо, перед нами лежать два тексти, що рекламують послуги пошукової оптимізації. Я навмисно зробив приклади примітивними, щоб ви зрозуміли сам підхід.

Приклад №1: продаж галузі

Послуга SEO дозволяє підвищити продажі з сайту. Чим вище ваш сайт знаходиться в результатах пошукової видачі за цільовим запитам, тим більше потенційних клієнтів на нього заходять і замовляють ваші товари та послуги. Яндекс, Google, Mail.Ru — всі ці пошукові системи починають працювати на ваш бізнес.

Тільки уявіть, що ваш сайт — це ваш менеджер з продажу. Він не вимагає зарплати і призводить до вас нових клієнтів 24 години 7 днів на тиждень. І все це завдяки пошуковому просуванню.

Замовте пошукове просування прямо зараз!

Головна проблема цього підходу — відсутність «прив’язки» споживача до конкретного продавця. Іншими словами, виникає наступна ситуація: людина читає текст, вирішує купити товар або послугу і… починає шукати, де дешевше. Це погано для продажу, особливо коли у вас немає можливості тиснути конкурентів ціною. Втім, про ціни ми ще поговоримо в наступних статтях. Підпишіться на RSS, щоб нічого не пропустити.

[direct]

Приклад №2: продаж себе

Пошукове просування (SEO) дозволяє значно підвищити продажі за рахунок підвищення видимості сайту в пошукових системах Яндекс і Google. На сайт заходять більше потенційних клієнтів і роблять більше покупок.

Замовляючи пошукове просування в нашій компанії, ви отримуєте не тільки SEO, але й:

  • Місяць безкоштовного управління контекстною рекламою
  • Аудит юзабіліті продає сторінки в подарунок

Більше того, ми розробили автоматизовану систему, завдяки якій ви зможете бачити щоденну динаміку і отримувати еженеджельные звіти про виконану роботу.

Ми займаємося просуванням сайтів вже більше 10 років, і весь наш досвід, всі напрацювання працюють на вас 24 години, 7 днів на тиждень.

Як бачите, у другому випадку читач не може порівнювати пропозиції по ціні, оскільки компанія «прив’язує» його до свого пропозицією.

Резюме

Сьогодні ми розглянули простий, але при цьому неймовірно потужний спосіб підвищити продажі текстом. Суть його полягає в тому, щоб не дати споживачеві порівняти вас з конкурентами. Для цього покажіть не просто вигоду від покупки товару або послуги, а вигоду від покупки товару або послуги саме у вас.

Успішного маркетингу!

Щиро ваш, Данило Шардаков.

P. S. Сьогоднішній десерт буде тематичним. Подивіться, як магазин Video-shopper продає iPhone 4S. Зверніть увагу, як майстерно поєднуються інформування споживача і виклик у нього бажання придбати гаджет. Причому не просто купити, а купити саме в цьому магазині.

Як написати класний відгук: 7 кроків + приклади
СПЕЦВИПУСК: 10 причин НЕ працювати на біржах контенту в якості автора

Вам сподобаються

Скандальний контент-маркетинг, або як використовувати…

ПРАКТИКУМ: як написати текст про компанію, щоб він…

Як створити ефективну презентацію: приклад на 10…

Як провести базовий маркетинговий аналіз для…