Прийом маркетингу №43: картонний продавець

6

Цей прийом актуальний тільки для оффлайна. Для реальних магазинів і павільйонів роздрібної торгівлі. При бажанні його можна перенести і в інтернет-магазини, але ефект буде вже не той.

Суть прийому полягає в тому, що на вітрині біля товару встановлюється картка з продавцем описом. Зазвичай люди, дивлячись на вітрину, просто розглядають товари. Якщо товар зацікавить, люди запитують про нього продавця. Однак проблема в тому, що більшість людей або не сильно цікавляться товаром, або соромляться потурбувати продавця своїм питанням.

“Картонний продавець” не тільки вирішує цю проблему, але і стимулює додатковий інтерес до товару з боку покупця. В продає описі можна зняти основні заперечення, відповісти на ваші питання і навіть розповісти історію.

В одному салоні комп’ютерної техніки після установки простих описів до готових моделей комп’ютерів такого плану:

Intel Core i7 2600 / GeForce GTX 580 1 Гб/8 Гб/1 Тб/DVD-RW/, 500 Вт
Монстр. Будь-які ігри 2012 року “літають” при максимальних налаштуваннях. Якісний DVDRip стискується менш ніж за 30 хвилин. Перевірено!

Продаж окремих моделей зросли на третину. Більш того, продавці з появою таких карток обслуговували більше число клієнтів одночасно (частина клієнтів консультували живі продавці, а частина — «картонні»).

Спробуйте впровадити картонних продавців для популярних товарів в своєму магазині. Результат Вас приємно здивує.

Відеоурок №5 Редагуємо безнадійний текст і накачуємо його силою переконання
Відеоурок №4 Як НЕ потрібно писати тексти для сайту

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду

Прийом маркетингу №39: двухшаговые продажу