Прийом маркетингу №40: схема проїзду

5

Цей маркетинговий прийом особливо актуальне для закладів, розташованих у важкодоступних (у транспортному плані) місцях. Відомі випадки, коли ресторан або кафе не користувалися попитом лише тому, що відвідувачі не знали, як до них дістатися.

Відомий експерт з партизанського маркетингу Олександр Левистас розповідав, що в його місті був один «нещасливий» ресторан, який ледь зводив кінці з кінцями. Цей ресторан був розташований в дуже незручному місці. Мало того, що його було важко знайти, так ще й від паркування до найближчого закладу потрібно було йти не більше кілометра.

В один прекрасний день господареві ресторану прийшла в голову думка — розмістити на всіх рекламних матеріалах схему проїзду. Виявилося, що до закладу можна було дуже зручно проїхати через тиху вулицю та провулок, де розташовувалася невелика парковка, на якій завжди були вільні місця.

Після розміщення схеми проїзду справи різко пішли в гору. Відвідувачам дуже подобалося, що ресторан розташований в тихому місці, в яке можна дістатися, тільки якщо знаєш дорогу.

Тому, якщо Ваш заклад складно знайти, знаючи лише його адреса, покажіть потенційним клієнтам, як до нього дістатися, і потік клієнтів зросте. Цей прийом можна використовувати не тільки на сайті, але й на брошурах, буклетах, вивісках і в газетних оголошеннях.

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація
12 типів замовників, з якими я НЕ працюю

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №39: двухшаговые продажу

Прийом маркетингу №38: речівки