Прийом маркетингу №4: відгуки клієнтів

5

Якщо у Вас є можливість опублікувати на сайті або рекламних матеріалах відгуки Ваших задоволених клієнтів, то конверсія таких матеріалів підвищується. Ідеально, якщо крім самого відкликання, Ви можете привести підтвердження: скріншот подяки на фірмовому бланку або контактні дані, посада та фото людини, що оставили зворотний зв’язок.

Люди схильні вірити більше того, що про Вас говорять інші, ніж того, що Ви про себе говорите самі. Більш того, відгуки задоволених клієнтів активують дуже сильний психологічний тригер — соціальне доказ.

Зворотний зв’язок буває двох типів: загальна і конкретна. Другу можна чудово використовувати для обробки заперечень потенційних клієнтів. Докладніше про це написано тут.

Увага: ні в якому разі не намагайтеся сфальшувати відгуки. Ваші потенційні клієнти все одно дізнаються, і Ваша репутація буде зіпсована.

Порада №1: як показує практика, люди не горять бажанням залишати зворотний зв’язок з власної ініціативи. Щоб прискорити процес, попросіть їх зробити це. Або напишіть відгук самостійно і попросіть клієнта його затвердити і оформити на фірмовому бланку.

Порада №2: В зовсім безнадійних випадках, коли клієнт взагалі не може написати відгук (немає часу і т. д.), можна використовувати хитрість: опублікуйте відгук, а потім напишіть людині лист приблизно такого змісту: “Я взяв(а) на себе сміливість написати відгук від Вашого імені. Скажіть, чи можу я його залишити як є або Ви хочете внести правки?”

Прийом маркетингу №5: конкретика
Прийом маркетингу №3: порівняння

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду