Прийом маркетингу №33: гіпнотичний тест

5

У деяких випадках маркетинг з «мосту до клієнта» перетворюється на жорстку маніпуляцію. Причому сам клієнт про це навіть не підозрює. Про одну з таких підступних методик Ви дізнаєтеся прямо зараз.

Уявіть, що Ви зайшли в магазин побутової техніки за новим телевізором. Ви перечитали купу інформації, начиталися форумів і прийшли до висновку, що купите або Samsung або Sony. І ось Ви обираєте, вибираєте, і до Вас підходить продавець. Діалог відбувається наступним чином:

Продавець: добрий день, маєте з вибором?
Ви: так от, не знаю, чи Самсунг, або Соні взяти.
Продавець: (з щирим подивом) а чому не Philips?
Ви: ну, я не знаю, на форумах про Самсунги пишуть і все таке.
Продавець: ну, то на форумах, інші люди, а то Ви. Дивіться, ось поруч стоять два телевізори Самсунг і Філіпс. За ціною вони приблизно однакові, Філіпс трошки дорожче. Ось я Вам даю два пульта, попереключайте канали і порівняйте картинку, а через пару хвилин я до Вас підійду.

У більшості випадків картинка Філіпса буде здаватися Вам краще і велика ймовірність того, що Ви виберете саме цю марку. Але здебільшого це пов’язано не стільки з самою картинкою, скільки з суггестивным (гіпнотичним впливом продавця. Ви починаєте тестувати з навіюванням про те, що картинка Філіпса краще, і Ви вірите своєму мозку. Спробуйте цю техніку у власному бізнесі, і Ви переконаєтесь, що вона працює.

Ще одна секретна зброя копірайтера: ритм тексту
Психологічний тригер №2: соціальне доказ: застосування й побічні ефекти

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду