Прийом маркетингу №3: порівняння

4

Багато речей виглядають набагато привабливіше, якщо їх порівнювати з чимось знайомим для людини. Такими речами можуть бути як фізична, наприклад, товар, так і щось нематеріальне, наприклад, ціна.

Суть прийому: зв’язати Вашу пропозицію з тим, що людина вже використовує або з чим стикається постійно.

Приклад №1: Ви продаєте пожежну сигналізацію і говорите людині, що це, свого роду, штучний ніс, який може понюхати запах гару і підняти тривогу.

Що стосується ціни, то це досить умовний параметр. Вона не може бути просто високою. Завжди є якісь метри, якими ціну можна виміряти, створивши ілюзію її меншовартості.

Приклад №2: Ви продаєте аксесуари для автомобілістів. Порівняйте ціну з вартістю літра бензину, і Вам стане легше переконати покупців.

Підказка: коли Ви домовляєтеся з клієнтом, і він каже, що ціна висока, постарайтеся уточнити, в порівнянні з чим йому здається ціна високою. Тоді Ви легко обіграєте його заперечення в свою користь.

І ще: намагайтеся правильно підбирати слова. Порівняйте: “висока ціна” та “дорога ціна”. У першому випадку Ви можете обіграти заперечення, а в другому — самі констатуєте, що це дорого, мимоволі посилюючи опір клієнта купівлю.

Прийом маркетингу №4: відгуки клієнтів
Прийом маркетингу №2: навчання клієнтів

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду