Прийом маркетингу №24: подарунок

4

Дуже простий, але при цьому вельми ефективний маркетинговий прийом. Ви просто даруєте людям якийсь подарунок: або при покупці, або при відвідуванні Вашого магазину. При цьому про подарунок Ви можете або згадувати у своїх рекламних матеріалах (стимулюючи збут), або не згадувати, роблячи сюрприз і виробляючи тим самим сильне враження на клієнтів і стимулюючи повторні продажі.

Подарунком може бути що завгодно: чи безкоштовна послуга, або що взагалі не має відношення до бізнесу.

Приклад: Ви — власник друкарні. При друку глянцевих брошур Ви можете давати, скажімо, подарунок у вигляді конверта під кожну з них. Або давати в подарунок ламінацію обкладинки. Це, що називається, профільні подарунки. З непрофільних Ви можете пропонувати подарункові сертифікати (наприклад, сусідів), коробку цукерок або пляшку коньяку (вина).

У результаті виходить все дуже здорово. Припустимо, до Вас звертається корпоративний клієнт — людина, що сидить на зарплаті. Замовлення він робить за гроші компанії та для компанії, а подарунок отримує собі. І йому приємно. Отже, у нього є особиста зацікавленість звернутися саме до Вас (див. прийом «продаж вигод»)

Інший приклад: у Вас зоомагазин. Запропонуйте у подарунок кожному відвідувачу маленьку іграшку або шоколадку (вони коштують копійки). Як варіант — безкоштовна послуга для покупців (огляд ветеринара або стрижка нігтів).

Подарунки завжди приємно отримувати. Використовуйте це, щоб підвищити лояльність потенційних та існуючих клієнтів.

Копірайтинг VS дизайн: хто тягне на себе ковдру? Плюс, результати експерименту з кнопками
Прийом маркетингу №23: пакети

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду