Прийом маркетингу №23: пакети

0
3

Біля витоків цього прийому варто прийом «вибір без вибору», тільки в даному випадку все набагато цікавіше. Коли покупець приходить до Вас в магазин або на сайті, то перед ним спочатку стоїть вибір: «купити чи не купити». Але якщо використовувати різні варіанти одного і того ж продукту чи послуги, то сприйняття клієнта зміщується. Він починає вибирати між варіантами, стаючи на порядок ближче до купівлі.

Цей прийом часто використовується при продажу автомобілів: машина одна і та ж, а різні комплектації і ціна, відповідно, теж різна.

Прийом, по суті, можна використовувати для продажу будь-яких товарів і послуг. Головне — зробити варіації. Все це можна представити у вигляді пакетів або тарифних планів.

Наприклад, Ви продаєте ноутбуки. Ви можете зробити три пакети:

  • Базовий: порожній ноутбук, без ОС і програм.
  • Стандартний: ноутбук з ОС і програмами.
  • Розширений: ноутбук з ОС, програмами, сумкою, фосфорними (світяться в темряві) наклейками і купоном на лазерне гравіювання.

Порада №1: виберіть один основний пакет який купують частіше інших, і виділіть його графічно, наприклад, на сайті, позначивши його як «Хіт продажів» або «Вибір покупців».

Порада №2: зробіть так, щоб різниця між ціною найдорожчого пакету і самого популярного була відчутна (у 2-3 рази більше, ніж різниця між базовим і стандартним пакетом). Тоді автоматично спрацює прийом контрасту, і популярний пакет буде виглядати для покупців значно красивіше і дешевше.

Поекспериментуйте з різними тарифами та пакетами. Повірте, вони того варті.

Прийом маркетингу №24: подарунок
Прийом маркетингу №22: реклама у сусідів

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: «картонний продавець»

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here