Прийом маркетингу №22: реклама у сусідів

5

Цей спосіб підвищити продажі підходить тільки для оффлайна і тільки для тих бізнесів, у яких є комерційні сусіди в межах 5-ти хвилин ходьби клієнта. Ідея проста: ви домовляєтеся з сусідами про взаємний піар.

Приклад: у Вас пекарня, а через дорогу від Вас в невеликій крамниці продають чаї та кава. Ви домовляєтеся з власником крамниці навпроти, що будете рекомендувати своїм клієнтам один одного.

У підсумку виходить дуже вигідне партнерство: покупець в пекарні купив кілька свіжих рогаликів, а продавець йому і каже: “Знаєте, ці рогалики ще смачніше з індійським кави, який продається в магазині навпроти на вагу”.

У свою чергу, покупців чаю і кави продавці лавки направляють в пекарню, мовляв, там завжди дуже смачна свіжа випічка.

Цей маркетинговий прийом можна удосконалити: зробити так, щоб сусіди вручали своїм клієнтам Вашу рекламну продукцію.

Приклад: Ви власник невеликого кафе. Неподалік від Вас книжковий магазин. Ви домовляєтеся з власником книжкового магазину, щоб їх продавці вкладали Ваш купон на знижку або бонусний купон, скажімо, на безкоштовний круасан при замовленні кави. Ви, в свою чергу, також кожному відвідувачу пропонуєте купон на знижку в найближчому книжковому магазині. Всі у виграші.

Примітка: в якості альтернативи купонами можна використовувати буклети, брошури або навіть цілі рекламні стенди.

Щоб застосувати цей прийом, складіть список прилеглих закладів (або організацій, які перебувають з Вами на поверсі або у будинку) і подумайте, які партнерські зв’язки Ви можете з ними налагодити.

Прийом маркетингу №23: пакети
Прийом маркетингу №21: факс з картинками

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду