Прийом маркетингу №21: факс з картинками

5

Кожен з нас хоч раз у своєму житті відправляв факсом які-небудь документи. Але дуже небагато використовують факс в маркетингових цілях. Цей прийом зухвалий, але робочий. І він особливо добре себе зарекомендував у середовищі індивідуальних підприємців і власників малого бізнесу (де немає ярликів «солідна компанія» і «корпоративна культура»).

Ідея проста: супроводити послання факсом ілюстрацією, щоб воно виділялося на тлі іншої кореспонденції і відразу привертала до себе увагу.

Подібний прийом активно використовував у своїй практиці один страховий агент, Дон Вест. У його арсеналі була ціла колекція забавних картинок. Коли йому були терміново потрібні які-небудь дані від клієнта, він посилав факсом запит і супроводжував його ілюстрацією.

Наприклад, на одній з таких ілюстрацій був зображений чоловічок на безлюдному острові, волає: “Допоможіть!”, а під нею приписка: “Не змушуйте мене відчувати себе рибою, викинутою на берег: мені дійсно дуже потрібні ці відомості”. Дон кожен раз міняв приписки під картинками, адаптуючи “композицію” під конкретний випадок.

Примітка: цей прийом непогано працює у зв’язці з прийомом «комерційна пропозиція», тільки обов’язково потрібно тестувати.

Порада: якщо Ви використовуєте зображення у факсі, постарайтеся, щоб на ілюстрацію йшло мінімум тонера. В іншому випадку можна «нарватися» на негатив.

Прийом маркетингу №22: реклама у сусідів
Як складати продають комерційні листи з конверсією 80% — з особистого досвіду

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду