Прийом маркетингу №19: дроблення ціни

4

Іноді ціна на товар або послугу виглядає занадто громіздкою і непривабливою для потенційного покупця. Тобто його начебто все влаштовує, але ціна здається занадто великою. У таких випадках дуже добре працює прийом «дроблення ціни».

Приклад

Ви продаєте абонемент на бальні танці вартістю $100. Людині шкода віддавати такі гроші. Тоді Ви говорите, що в ці $100 входить 10 занять, тобто ціна одного двогодинного заняття всього $10. Або всього 5 $за годину.

Така ціна для людини набагато привабливіше і психологічно сприймається набагато легше. Платити по $5 порціями простіше, ніж віддати $100 відразу. Це дуже цікавий феномен психіки: люди, здебільшого, сприймають ціну за тією кількістю грошей, які вони повинні заплатити за 1 раз.

Саме тому зараз отримали таке розповсюдження кредити і розстрочка. Автомобіль може коштувати $20 000, але в кредит це всього $10 в день, що споживачеві здається дешевше, оскільки порядок ціни йому ближче. Не кажучи вже про те, що $10 знайде завжди, а $20 000 відразу мало хто може вийняти і покласти.

Примітка №1: ціну можна дробити не тільки “з початку”, але і “з кінця”.

Наприклад, Ви продаєте газову плиту за $200. І говорите клієнту, що вона прослужить йому 5 років. Тобто в день смачна і здорова їжа йому обійдеться всього в 10 центів, а то й менше.

Примітка №2: прийом можна з успіхом застосовувати в копірайтингу для зняття заперечень і посилення переконання.

Порада: використовуйте цей прийом, коли основне заперечення Вашого клієнта — висока ціна.

Прийом маркетингу №20: вибір без вибору
Прийом маркетингу №18: добро на дзвінок

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду