Прийом маркетингу №15: підвищення ціни

6

Якщо власникам бізнесу сказати: «Підніміть ціну в 2 рази просто так», то більшість з них покрутить біля скроні. Хоча такий маркетинговий прийом має право на життя, якщо ним уміло користуватися.

У багатьох ситуаціях люди керуються стереотипами. Один із таких стереотипів: “Чим дорожче — тим краще!”. Іншими словами, коли Ви на окремі товари підвищуєте ціну, вони для певного сегмента аудиторії стають більш привабливими.

Цей прийом несвідомо використала одна власниця ювелірного магазину. У неї все ніяк не хотіла продаватися бірюза. І що тільки бідна жінка не робила: і вітрину придвигала ближче до центру, і рекламувала товар як тільки могла — все було марно. Зневірившись, вона залишила записку своїй помічниці, щоб та зменшила ціну на 50%. Записка була наступна: “Ціну на бірюзу в 2 рази”.

Через кілька днів жінка повернулася і побачила, що вся бірюза продана. Але яке ж було її здивування, коли виручка за бірюзу була вище розрахункової в 4 рази! Як потім з’ясувалося, помічниця цієї жінки не правильно зрозуміла зміст записки і підняла ціну в 2 рази. У покупців спрацював стереотип «дорожче — краще», і за пару днів прикраси розлетілися, як гарячі пиріжки.

Порада: спробуйте підняти ціну на якийсь один товар. У деяких випадках попит на нього не тільки не впаде, але й зросте.

Примітка: незначне підвищення ціни (скажімо, 5%) на недорогі товари покупці навіть не помітять, але це підвищення може підняти прибуток магазину на 25% і більше.

Копірайтинг: науковий підхід, або як швидко перевірити ефективність продає тексту
Прийом маркетингу №14: сексуальний підтекст

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду