Прийом маркетингу №14: сексуальний підтекст

4

Потреби людини дуже часто лягають в основу різних маркетингових концепцій. Секс у цьому плані не є винятком.

Важливо: більшість рекламістів виставляють секс занадто явно і нав’язливо, а потім дивуються, що така реклама не працює. Сексуальний підтекст починає працювати на продажу не тоді, коли людина бачить груди або сідниці (або ще чого відвертіше), а коли у людини починає грати уяву (активується лімбічна система). Для цього потрібен принципово інший підхід — злегка натякати, залишаючи аудиторії найцікавішу частину на домислення.

Приклад:

Розалія Озиас працювала консультантом по заставному законодавством. Ніша в ті часи була дуже конкурентною, вщерть забитій серйозними чоловіками в костюмах і краватках.

Даючи рекламу, Розалія використовувала нестандартний хід. Вона супроводила оголошення своєю фотографією, на якій лежала на письмовому столі в миниюбке. Під фотографією була приписка: “Чому б вам не скористатися послугами такого нонконформістського юридичної агенції?”

Реклама повністю себе виправдала: кількість заявок зросла в 10 разів. Примітно, що основною клієнтурою Розалії були чоловіки пенсійного віку.

Прийом маркетингу №15: підвищення ціни
Прийом маркетингу №13: персональне запрошення

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду