Прийом маркетингу №13: персональне запрошення

5

Коли Ви збираєтеся залучати серйозних клієнтів, то дуже важливо виробити правильний підхід. У цьому ключі дуже добре зарекомендував себе прийом “персональне запрошення”. Суть цього прийому полягає в тому, що Ви зв’язуєтеся з потрібним Вам людиною за допомогою листа або телефонного дзвінка і робите сверхвыгодное пропозицію, від якої неможливо відмовитися. По суті, це одна з різновидів прицільних комерційних пропозицій з дуже сильним оффером.

Так, іноді такий підхід вимагає витрат, але це, свого роду, авансовий платіж за те, що людина буде потім платити Вам постійно.

Цей прийом дуже вдало використав у свій час ресторатор Мюррей Рафаель. Він володів невеликим рестораном і розіслав всім топ-менеджерам в окрузі персональне запрошення на безкоштовний ланч.

Велику роль у цьому листі зіграла приписка: “Той, хто думає, що безкоштовні ланчі — це міф, просто не отримував цього послання”. Листи були відправлені 120 адресатам, 90 з яких погодилися. Більш того, деякі з них привели з собою партнерів по бізнесу і стали завсідниками.

Примітка №1: цей прийом особливо актуальний, коли база потенційних клієнтів дуже мала.

Примітка №2: одна з найпоширеніших проблем при відправці комерційних пропозицій — це доставка листа особисто в руки адресату (минаючи секретарів, помічників тощо). Головне достоїнство персонального запрошення полягає в тому, що воно з легкістю обходить цей бар’єр.

Примітка №3: З цим прийомом відмінно поєднується рукописний текст.

Прийом маркетингу №14: сексуальний підтекст
Прийом маркетингу №12: контраст

Вам сподобаються

Прийом маркетингу №43: “картонний продавець”

Прийом маркетингу №42: реферальная програма

Прийом маркетингу №41: партнерська рекомендація

Прийом маркетингу №40: схема проїзду